Ruszyły zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki.

BAS od kilku lat jest miejscem, w którym Wasze dzieciaki łączą świetną zabawę z nauką gry w siatkówkę. Nasze dzieci w tym wyjątkowo trudnym (pandemicznym) czasie potrzebują dodatkowej stymulacji do zabaw i spędzania czasu z rówieśnikami. Sport jest do tego idealnym bodźcem. Na treningach nie zabraknie również dyscypliny i zasad, które są potrzebne dzieciom do prawidłowego funkcjonowania.
 
Jako trener i założyciel Bydgoskiej Akademii Siatkówki dołożę wszelkich starań, aby dzieci uczęszczające do BAS pokochały ten sport, nauczyły się pracy zespołowej, wyrobiły prawidłowe nawyki i zachowania potrzebne do gry i zabawy w grupie.
Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki
 
Systematyczne ćwiczenia z piłką sprawią, że wasze pociechy znajdą w niej przyjaciela na długie lata.
Grupy dostosowane do wieku dzieci: 4-5, 6-7, 8-12, 12-17 lat.
Każda grupa dzieci będąca na innym etapie rozwoju ruchowego będzie realizowała krok po kroku, trening po treningu wyznaczone cele i założenia. Wasz dzieci będą aktywne ruchowo, co jest niesamowicie istotnym elementem w ich życiu.
 
Biorąc udział w treningach BAS wasze dzieci będą miały otwartą drogę do spełniania swoich marzeń zasilając szeregi w profesjonalnych klubach sportowych między innymi BKS Chemik Bydgoszcz, a w wieku seniorskim VISŁA Bydgoszcz oraz KS Pałac Bydgoszcz.
 
Bydgoska Akademia Siatkówki to również miejsce dla dorosłych osób. Dorosłym polecamy treningi, aby w fajnej atmosferze mogli poprawić swoją technikę siatkarską, motorykę czy kondycję. Treningi są dla każdego niezależnie od umiejętności.
 
Treningi będą prowadzone przez doświadczonych zawodników wykwalifikowanych do prowadzenia zajęć siatkarskich z dziećmi.
 
Zapisy pod nr tel. 511 545 225

Zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki