Trwają zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki, w której siatkarskie szlify zbierają najmłodsi, ucząc się poprzez zabawę i treningi.

Pomysłodawcą projektu jest Sebastian Tylicki – były siatkarz Chemika Bydgoszcz, a obecnie drugi trener KS Pałac Bydgoszcz. Bydgoska Akademia Siatkówki jest miejscem, w którym dzieci poprzez zabawę uczą się elementów siatkarskich. Nauka przekształca się w doskonalenie nabytych umiejętności. Zajęcia skierowane są dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 15 lat. Grupy dostosowane są do wieku dzieci, a każda z nich będąca na innym etapie rozwoju ruchowego realizuje krok po kroku, trening po treningu wyznaczone cele i założenia.

Patronat nad Bydgoską Akademią Siatkówki objęły kluby Łuczniczka Bydgoszcz oraz KS Pałac Bydgoszcz. Jednocześnie dzieci uczęszczające na zajęcia w BAS będą mogły liczyć na dostanie się w przyszłości do młodzieżowych grup Chemika oraz Pałacu.  Dla dzieci jest to też niepowtarzalna szansa, by być bliżej siatkówki. Najmłodsi mają szansę uczestniczyć w oprawie meczów Łuczniczki Bydgoszcz, wyprowadzając zawodników na boisko. Siatkarze naszego klubu byli także obecni na zakończeniu sezonu Bydgoskiej Akademii Siatkówki.

Zajęcia Bydgoskiej Akademii siatkówki odbywają się w dwóch rejonach Bydgoszczy:

– w Zespole Szkół Chemicznych, ul. Łukasiewicza 3 (Kapuściska)
– w Szkole Podstawowej nr 4, ul. Wyzwolenia 4 (Fordon)

Wszelkich informacji na temat Akademii oraz zapisów do niej udzielają:

Sebastian Tylicki
nr telefonu: 511-545-225
e-mail: bydgoskaakademiasiatkowki@gmail.com

Kacper Zieliński
nr telefonu: 883-192-592

Facebook: bydgoskaakademiasiatkówki

BAS ulotka 2017
Trwają zapisy do Bydgoskiej Akademii Siatkówki